Łazienka to jedynie miejsce, gdzie możemy być w zgodzie z sobą. Podobno ciało ludzkie w 60% składa się z wody. Nic więc dziwnego, że najlepiej czujesz się w wannie. Jest tutaj błogo jak w raju. To miejsce, w którym można zapomnieć o całym świecie i poczuć się prawdziwie sobą.

Często jednak przeszkodą jest zwykłość. Standardem są łazienki o niewielkim metrażu, szare i zwykłe. Do których trzeba na siłę upychać ledwo mieszczące się meble, a potem nie wiadomo nawet, w którą stronę się odwrócić. Rzeczywiście, dobór mebli do małego pomieszczenia jest sprawą bardzo skomplikowaną. Ale wystarczy zastosować inteligentne, intuicyjne rozwiązanie i skomplikowane staje się proste. Tym rozwiązaniem są meble na wymiar. Przyjedziemy, zmierzymy Twoją łazienkę i stworzymy meble do niej dopasowane indywidualnie.

Meble na wymiar, które tworzymy są praktyczne, wilgocioodporne, dopasowane do powierzchni łazienki i oczywiście w bogatej gamie kolorystycznej. Sposobem są niestandardowe, kreatywne rozwiązania, a wrogiem zwykłość i nuda. Tworzymy więc szafki wiszące, stojące, podwieszane, obudowy wanien, blaty pod umywalki i pomysłowe szuflady pozwalające przechowywać niezbędne w danym pomieszczeniu przedmioty.